• Пн-Пт
  • з 9:00 до 18:00

Відповіді на популярніші питання:

Ми робимо повірку "під ключ". Результати повірки ваших лічильників потрапляють у всеукраїнську базу poverkadom.com. Доступ до них маєте ви і "Водоканал" і "Теплоенерго". Але якщо у вас є борги і перерахунки - вас можуть попросити надати оригінал свідоцтва про повірку з "живим" клеймом метрологічної лабораторії. Ми надамо вам цей документ.
Так, дійсно, зараз ми робимо все, щоб ви залишилися задоволені нашою роботою і рекомендували нас своїм знайомим. Ми не беремо гроші, якщо лічильник не пройшов повірку. Майстер, після повірки, заповнює счёт- акт для оплати послуги і в ньому пише кількість лічильників, які пройдуть повірку. Тобто, якщо у Вас 4 лічильника і один не пройде повірку, майстер, в документах на оплату напише 3 лічильника. І Ви оплатите нашу послугу, тільки за лічильники, які пройдуть повірку.
Ми надаємо для ОСББ індивідуальні ціни і умови, якщо ми виконуємо в вашому домі понад 100 повірок. Ціна повірки залежить від класу і виробника приладів, які встановлені у вашому домі. І від місця знаходження приладів обліку, які потрібно повірити (в квартирі або в коридорі). За часом виконання робіт, ми завжди прислухаємося до ваші побажанням. Наші результати повірки приймають всі Водоканали і Теплоенерго на території України. Наші умови роботи і ціни для ОСББ (ОСББ) - кращі в Києві. Ми за цим слідкуємо!)
У кожного нашого майстра є посвідчення "техніка-метролога" метрологічної служби "Еталон-АСП". Копія свідоцтва калібрування на протокову установку з якою він працює. Ці документи майстер надасть Вам на першу вимогу. Для того щоб переконається чи маємо ми право проводити вимірювання для повірки лічильників води, Ви можете передзвонити в уповноважену метрологічну лабораторію "Еталон-АСП" і запитати, чи є у нас договір з ними.  
Так само майстер під час оплати видасть Вам квитанцію про оплату з мокрою печаткою і додаток до протоколу повірки, де внесені всі дані про виконану роботу.
-централізовані подача води. Обов'язково вода повинна йти по стояку (не через бойлер) під нормальним тиском. Якщо у Вас бойлер. Майстер переключиться на роботу по стояку, але перед повіркою Ви повинні переконається, що вода в стояках є.
- справність сантехніки. Не повинно бути підтікання води через крани і зливний бачок. Якщо сантехніка несправна і є протікання - потрібно усунути до приходу майстра. Це вплине на результати повірки.
- майстер повинен мати вільний доступ до лічильників. Від циферблата лічильника потрібно 10 см вільного простору для установки фотокамери. Щоб простіше - надіньте на кожен лічильник стакан, якщо ви можете це зробити і Вам нічого не заважає - майстер зможе виконати повірку.
- лічильники повинні бути в робочому стані: не пошкоджені, що не запітнілі і герметичні.
Якщо щось з перерахованого вище не виконана - не давайте замовлення на повірку. Спочатку усуньте неполадки.
Давайте з повагою ставиться до роботи майстрів.
Дякую.
Повірка лічильників води без зняття - незалежна автотоматизована процедура, на яку неможливо вплинути. Якщо Ваш лічильник вийшов з ладу або враховує витрата води з похибкою більше допустимої, то звичайно повірку він не пройде. У цьому випадку, як і після повірки зі зняттям лічильника, Вам слід його замінити. Для цього потрібно звернутися в Водоканал або Теплоенерго і подати заявку на заміну лічильника.
Так звичайно. Ми працюємо з ОСББ і кооперативними будинками. Залежно від кількості приладів, яким потрібно зробити повірку, ми можемо зробити для Вас найкращі ціни на повірку в регіоні. До того ж, якщо у Вас проживають пенсіонери, інваліди або учасники АТО, вони отримають додаткову знижку на наші послуги.
Повірка квартирних механічних лічильників води проводиться 1 раз на чотири роки.
Треба подзвонити в Водоканал або Тепломережу, і там за номером Вашого особового рахунку повідомлять дату наступної повірки, тому що всі лічильники зареєстровані в їх абонентській базі.
Так, у нас існують різні способи оплати за повірку лічильників, а саме:

- оплата майстру на місці повірки, при цьому майстер відразу видає квитанцію про оплату з мокрою печаткою. У цьому випадку протокол вимірювань відразу направляється в метрологічну лабораторію.
- оплата за номером картки на розрахунковий рахунок підприємства або ФОП, також проводиться відразу, через онлайн банкінг.
- на розрахунковий рахунок нашої компанії в касі будь-якого банку. У цьому випадку майстер надає Вам реквізити для оплати, а Ви обов'язково при оплаті повинні вказати в призначенні платежу адресу повірки лічильника. Оплатити послугу в банку необхідно протягом 2-х робочих днів.

У будь-якому випадку протоколи повірки не передаються на обробку в метрологічну лабораторію, поки бухгалтерія не побачить Вашу оплату, а при затримці оплати понад 3-х днів, протоколи повірки автоматично анулюються.
Ні, не обов'язково, всі дані про повірку Ваших лічильників ці служби отримують від метрологічної лабораторії в електронному вигляді з всеукраїнської бази poverkadom.com і будуть використовувати у своїй роботі при фіксації показників лічильників, перерахунках або в інших випадках.
Так, всі дозвільні документи, що підтверджують право проведення вимірювань для повірки лічильників води на території України, і договір з метрологічною лабораторією ми завжди розміщуємо на наших сайтах для загального доступу.