• Пн-Пт
  • з 9:00 до 18:00

Ціна повірки:-централізована подача води. Обов'язково вода повинна йти по стояку (не через бойлер) під нормальним тиском. Якщо у Вас бойлер. Майстер переключиться на роботу по стояку, але перед повіркою Ви повинні переконається, що вода в стояках є.

- справність сантехніки. Не повинно бути підтікання води через крани і зливний бачок. Якщо сантехніка несправна і є протікання - потрібно усунути до приходу майстра. Це вплине на результати повірки.

- майстер повинен мати вільний доступ до лічильників. Від циферблата лічильника потрібно 10 см вільного простору для установки фотокамери. Щоб простіше - надіньте на кожен лічильник стакан, якщо ви можете це зробити і Вам нічого не заважає - майстер зможе виконати повірку.

- лічильники повинні бути в робочому стані: не пошкоджені, що не запітнілі і герметичні.

Якщо щось з перерахованого вище не виконана - не давайте замовлення на повірку. Спочатку усуньте неполадки.

Давайте з повагою ставиться до роботи майстрів.
Спасибі.
Замовити термінову повірку лічильника протягом 1-3 днів. Ціна 600 грн / ліч. Оплата тільки за лічильники які пройшли повірку!

1 лічильник

400 грн / шт

  • Вимоги для повірки, дивіться вище

від 2-х лічильників

350 грн / шт

  • Вимоги для повірки, дивіться вище

від 20-ти лічильників

300 грн / шт

  • Вимоги для повірки, дивіться вище

Ціни для ОСББ

кращі умови в Києві

  • Вимоги для повірки, дивіться вище

Повірка лічильників води. Що потрібно знати? Як це робиться?

Працювати з нами дуже просто:

Дзвінок


Зв'яжіться з нами за номерами вказаними на сайті і ми підберемо відповідний день для повірки.


Виконання работи

Майстер приїжджає на місце замовлення, з сертифікованої проливний установкою ТЕХНОЕТАЛОН АСП, виконує повірку, відправляє результат в "метрологічних ЛАБОРАТОРІЮ" ТОВ "Еталон-АСП". Після обробки метрології - результати потрапляють в загальну все українську базу poverkadom. com.

Оплата

Оплата за послуги здійснюється протягом 3-х робочих днів на розрахунковий рахунок компанії згідно з рахунком-акту, який майстер складе після роботи. Оплата проводиться тільки за лічильники, які пройшли повірку!

Отримання результатів

Результати повірки Ви можете перевірити на сайті poverkadom.com і через 15 днів забрати у нас в офісі оригінал документа з печаткою. Адреса офісу, дивіться нижче.

Повірка лічильників води БЕЗ ЗНЯТТЯ за 15 хвилин:

Повірка лічильників води без зняття і розпломбування допускається тільки кваліфікованими і сертифікованими майстрами, які пройшли навчання в метрологічної лабораторії і тільки за допомогою єдиної сертифікованої в Україні проливний станцією "ТЕХНОЕТАЛОН АС-П".

Повірка відбувається в автоматичному режимі з фотофіксацією і визначенням геоданих місця повірки.

Всі дані процесу, автоматично в зашифрованому вигляді, передаються в метрологічну лабораторію для обробки і внесення в загальну всеукраїнську базу.

Вплинути на результати повірки - неможливо.

Наші партнери:

Працюємо на постійній основі з безліччю служб, фірм міста Києва

Компанія «Повірка сервіс» - здійснює повірку лічильників «під ключ» швидко і якісно, ​​без зняття, у Вас вдома або в офісі!
Після оформлення Вашого замовлення на сайті компанії, наш оператор направляє майстра, за вказаною адресою в узгоджений день і час. Для повірки лічильників води без зняття і розпломбування допускаються тільки висококваліфіковані та сертифіковані майстри, які пройшли навчання в метрологічної лабораторії.
У нашій компанії «Повірка сервіс» - є такі професіонали та необхідне дороге обладнання!
За допомогою єдиної сертифікованої в Україні протокової станції "ТЕХНОЕТАЛОН АС-П", наш провідний майстер виконує повірку лічильника в автоматичному режимі, з фотофіксацією і визначенням геоданих місця повірки. Всі дані цього процесу автоматично, в зашифрованому вигляді, передаються в метрологічну лабораторію ТОВ «Еталон АСП» для обробки та внесення в загальну всеукраїнську базу poverkadom.com.

Дуже важливі основні умови для проведення якісної повірки: • централізована подача води. Обов'язково вода повинна йти по стояку (не через бойлер) під нормальним тиском. Якщо у Вас стоїть бойлер, майстер переведе подачу води по стояку, але перед повіркою Ви повинні переконатися, що вода в стояках є.
• справність сантехніки. Не повинно бути підтікання води через крани та зливний бачок. Якщо сантехніка несправна і є протікання, все потрібно усунути до візиту майстра.
• майстер повинен мати вільний доступ до лічильників. Від циферблата лічильника потрібно 10 см вільного простору для установки фотокамери, щоб майстер безперешкодно зміг виконати повірку.
• лічильники повинні бути в робочому стані: не пошкоджені, не запітнілі та герметичні.

Якщо щось з перерахованого вище не виконано, просимо Вас усунути неполадки, а вже потім подавати замовлення на повірку. Тільки при дотриманні цих умов, компанія «Повірка сервіс» гарантує точність і правильність результату повірки Вашого лічильника.
За 1 день до погодженого дня повірки, оператор зв'язується з Вами та уточнює час приходу майстра. За необхідності наш майстер може зателефо-нувати Вам за 30 хвилин до свого приходу. Майстер підключає проливну станцію до будь-якого змішувача, через який йде вода, у ванній або на кухні, встановлює відеокамеру на лічильник, проводить вимірювання. Через лічильник і підключену установку проливається вода певного обсягу (близько 20 літрів) під певним тиском. Все це записується установкою і фотогра-фується, і процес займає близько 15 хвилин. Після проведеної повірки лічильника майстер складає такі документи: додаток до протоколу, заповнює квитанцію про оплату, де буде вказана інформація про результати перевірки та суму оплати, складає рахунок-акт про виконані роботи, згідно з яким Ви зобов’язані у дводенний термін сплатити послуги на розрахунковий рахунок компанії зручним для Вас способом: готівкою на місці, через онлайн-банкінг за номером картки або в касі будь-якого банку за вказаними нашим майстром реквізитами, а в призначенні платежу обов'язково вказуйте адресу повірки. Оплата проводиться тільки за лічильники, які пройшли повірку! Вплинути або підробити результати перевірки практично не можливо. Протоколи повірки не передаються на обробку в метрологічну лабораторію, поки бухгалтерія не побачить Вашу оплату, а при затримці оплати понад 3 дні, протоколи повірки автоматично анулюються.

Метрологічна лабораторія протягом 5 днів видає свідоцтво про повірку Вашого лічильника, офіційний документ, який підтверджує, що Ваш лічильник придатний до експлуатації наступні 4 роки та приймається для передачі показників і проведення перерахунків (при необхідності) всіма постачальни-ками послуг водопостачання на території України. В даний момент свідоцтво видається двох видів: в паперовому свідоцтві про повірку є оригінал відбитка клейма лабораторії, а в електронному вигляді результати потрапляють в загальну всеукраїнську базу poverkadom.com, якою користу-ються водоканали і теплоенерго. Незабаром видача результатів повірки буде тільки в електронному вигляді. Через 15 днів Ви можете забрати паперовий оригінал документа з печаткою в нашому офісі, за адресою, вказаною на сайті. Результати повірки Вашого лічильника Ви завжди зможете перевірити на відкритому сайті poverkadom.com.

Термін виконання замовлень нашою компанією «Повірка сервіс» - від 1 до 14 днів, в залежності від адреси клієнта. Ознайомитися з розцінками Ви можете на цій сторінці нижче, і вони Вас приємно порадують. У нас є акції та знижки для гуртових замовників (ОСББ та ЖЕКів), а так само пільгові знижки для пенсіонерів, інвалідів, учасників війни та АТО. Термінове замовлення виконується від 1 до 3 днів і буде Вам коштувати ненабагато дорожче.

Замовте правильну повірку лічильників «під ключ» в компанії «Повірка сервіс» і будете задоволені нашим відмінним сервісом і професіоналізмом!