• Пн-Пт
  • з 9:00 до 18:00

Про компанію

Компанія Povirka.com.ua - визнаний лідер ринку послуг з повірки та обслуговування приладів обліку води в Києві та Україні. Наша компанія багато років надає населенню послуги з повірки, сервісного обслуговування та заміни приладів обліку води в Києві та області. Кваліфіковані фахівці компанії оперативно виконують виїзні повірки по всій території України.

Чому нам довіряють:

Надійність
Наш досвід роботи, дозволяє стверджувати, що ми знаємо про облік води все. Наші співробітники не тільки кваліфіковані фахівці з величезним досвідом роботи і які пройшли навчання в метрологічної лабораторії ТОВ «Еталон АСП», а й сумлінні виконавці всіх замовлень. Всі працівники щорічно підтверджують та підвищують свою кваліфікацію. Підтвердженням цьому є понад 120 000 задоволених нашими послугами клієнтів.

Зручність
Години роботи контакт-центру компанії Povirka.com.ua: БЕЗ ВИХІДНИХ з 08.00 до 20.00 годин. Робочий час майстрів по повірці: БЕЗ ВИХІДНИХ з 08.00 до 20.00 годин. Завжди безкоштовно проконсультуємо з усіх питань повірки, заміни та сервісного обслуговування приладів обліку води.

Якість
Співпрацюємо з провідними українськими та зарубіжними виробниками приладів обліку води та комплектуючих. Працюємо спільно з комунальними організаціями. Контролюємо якість на всіх етапах виконання робіт. Щорічно отримуємо акредитацію на повірку лічильників води.

Визнання
Ми отримуємо безліч позитивних відгуків про роботу компанії Povirka.com.ua від вдячних клієнтів і організацій. Посідаємо перше місце в незалежному рейтингу якості та оперативності надання послуг населенню.

Гарантія
Атестат акредитації, що підтверджує статус Метрологічної служби по повірці лічильників води та законність діяльності компанії Povirka.com.ua. Ми співпрацюємо з Багатофункціональними центрами надання держ.послуг, Державними Інженерними Службами та Керуючими компаніями м.Києва та України, нашою компанією укладено офіційні договори з Департаментом житлово-комунального господарства м.Києва, з метрологічною лабораторією ТОВ «Еталон АСП» на прийом і обробку даних повірок з наших установок.
Діяльність компанії Povirka.com.ua застрахована в страховій компанії.

З нами ви отримуєте весь комплекс послуг:

  • Можливість зробити правильну повірку
  • Приємну, прийнятну ціну за послуги
  • Можливість співпраці
  • Оперативну, якісну роботу
  • Можливість співпраці
  • Знижки, Акції, Бонуси для клієнтів
  • Виконання роботи "Під Ключ"Наш сервіс:

Знижки до 20% для постійних клієнтів
Виконання замовлень - 100% «Під Ключ»
Повторні звернення клієнтів - 88%.