• Пн-Пт
  • з 9:00 до 18:00
З нами легко і швидко

Ми пропонуємо найвигідніші умови по ціні, зробимо запис під Ваш вихідний

Виїзд протягом 14-и днів

Можливо виконання термінового замовлення протягом 2-х днів.

Знижки та акції

Працюючи з нами, ви отримуєте ЗНИЖКИ: при повірці декількох лічильників; індивідуальні ціни для ОСББ та ЖЕКів; для пенсіонерів, інвалідів та учасників АТО

Не відкладайте на завтра, записатися можна ТУТ!

Повірка лічильників води в Києві та області:


Ми надаємо повірку "під ключ".
Повірка проходить без зняття лічильників у Вас в квартирі,
без порушення пломб і з автоматичною передачею даних про повірку в Водоканал і Теплоенерго.

ЯК ЧАСТО ПОТРІБНО ПОВІРЯТИ ЛІЧИЛЬНИКИ?
інтервал становить 3-4 роки, залежно від виду лічильника і його технічних характеристик. Але бувають і інші повірочні інтервали вони вказані в паспорті на прилад.

Детальніше...

ЯКІ ТЕРМІН ВИКОНАННЯ ЗАЯВКИ?
Як правило, 2-3 дні.

Детальніше...

ЧИ ПОТРІБНО ЗНІМАТИ СЧЕТЧИК І ЗАЛИШАТЬСЯ ЧИ ЦІЛІ ПЛОМБИ?
Лічильник знімати не потрібно. Пломби при повірці втікають.

Детальніше...

Працювати з нами дуже просто,
оплата по результату, після повірки лічильника:

Дзвінок


Зв'яжіться з нами за номерами вказаними на сайті і ми підберемо відповідний день для повірки.


Виконання работи

Майстер приїжджає на місце замовлення, з сертифікованою проливною установкою ТЕХНОЕТАЛОН АСП, виконує повірку, відправляє результат в "метрологічних ЛАБОРАТОРІЮ" ТОВ "Еталон-АСП". Після обробки метрології - результати потрапляють в загальну всеукраїнську базу poverkadom.com.

Оплата

Оплата за послуги здійснюється протягом 3-х робочих днів на розрахунковий рахунок компанії згідно з рахунком-акту, який майстер складе після роботи. Оплата проводиться тільки за лічильники, які пройшли повірку!

Наші партнери:

Повірка лічильників води без зняття. Працюємо на постійній основі з безліччю служб, фірм міста Києва
Усі сучасні користувачі водо- та теплопостачання неоднократно натикалися на проблему повірки лічильника, тобто перевірки правильності роботи вимірювального приладу. Інтервал у повірці кожного вимірювального приладу 3-4 роки, в залежності від його виду та технічних характеристик. Повірку можна виконати зі зняттям приладу із попереднім розпломбуванням, та без зняття приладу та його розпломбування.
Повірка лічильників води завжди проводилася тільки метрологічними лабораторіями які мають уповноваження від Міністерства Економічного розвитку України. Для такої повірки має використовуватись тільки сертифіковане обладнання та виконувати її можуть працівники які пройшли спеціальне навчання у науковому центрі.
Пропонуємо довірити цю важливу для Вас послугу нашій компанії «Повірка сервіс»! «Повірка сервіс» - надійна повірка «під ключ»!

Тільки у нас повірка лічильників не складе великих зусиль і не забере у Вас багато коштів і часу. Наша компанія виконає повірку без зняття приладу, без розпломбування, безпосередньо у Вас вдома чи в офісі. Замовляйте послугу «Повірка лічильника без зняття» на нашому сайті, де оператор приймає Ваше замовлення та терміново передає майстрові у роботу.
Успішне виконання замовлення залежить також від певних умов, які має забезпечити замовник нашим спеціалістам, а саме:

наявність центрального водопостачання,
справність сантехніки та комунікацій,
технічна справність лічильників,
вільний доступ до приладів обліку.

Наша компанія більше 3-х років користується для повірки без зняття тільки Проливними установками «ТЕХНОЕТАЛОН АС-П», які сертифіковані в Україні. Ми дуже відповідально ставимося до підбору персоналу, постійно прово-димо з ним додаткове навчання та підвищення професійного рівня, тому маємо лише позитивні відгуки від вдячних клієнтів.

Замовлення від оператора йде в роботу, узгоджується дата та час проведення повірки лічильника за бажанням замовника, обов’язково фіксуються його контактні дані. Термін виконання замовлення від 1 до 14 днів та залежить від адреси замовника. За день до приходу майстра Вам повідомлять про час його візиту. Сама процедура повірки лічильника не займає багато часу, після її завершення майстер надає додаток до протоколу та квитанцію про оплату, де буде зазначена вся інформація щодо оплати та про отримані результати повірки. Оплату за виконані роботи Ви зможете провести будь-яким зручним для Вас способом, ціни у нас дуже демократичні та приємні для клієнтів.

Вам не потрібно ходити до Водоканалу, чи Теплокомуненерго, бо наші спеціалісти самостійно передають до цих підприємств усі необхідні дані про проведену повірку лічильників.
Також у нас є система знижок при обслуговуванні ОСББ та ЖЕКів, а для пенсіонерів, інвалідів, учасників війни та АТО існують вигідні пільгові тарифи.

Замовляйте послугу «Повірка лічильника без зняття» в компанії «Повірка сервіс» і Ви будете приємно задоволені швидкістю і якістю виконаних робіт. Ми успішно співпрацюємо з приватними та юридичними особами, і маємо відмінну репутацію у сфері обслуговування приладів обліку.

Наша компанія «Повірка сервіс» забезпечить Вам надійну повірку лічильників «під ключ» в Україні!